VŠECHNO PRO ZÁBĚR DÍTĚTE

Cca v polovině dubna, jsme s rodinou vyrazili na přehradu Hracholusky. Už při odjezdu z domu, jsem si říkal, že jedeme jen na 3 dny a rád bych aby si zachytal hlavně syn na své nové pruty, které dostal k narozeninám.

Sebou jsme měli pouze PZN 3 průměr 13 mm a stálou vychytanou kombinaci firmy Pára z Navijáku a to Banán – Mušle průměr 13 mm s pop up Ananas průměr 10 mm. Rybu jsem chtěl hlavně přilákat a co nejdříve chytit, takže jsem netahal nic kromě koulí, na které jsme chytali.

Taktika byla jednoduchá vždy hrst od každé příchutě rozprostřít do prostoru, aby vůně přilákala rybu a doprostřed umístit montáže. Vše muselo být tak daleko, aby tam dokázal syn dohodit, takže v rozmezí 20 až 50 metrů od břehu. Nešlo mi o to aby nachytal 10-ti kg kapry, nešlo nám celkově ani o kapříky, i když by jsme byly rádi kdyby se nějaký ukázal, ale šlo o to aby si syn zachytal.

PODAŘILO SE!!! Jako první se na nás podíval Jelec ve velikosti 42 cm, kterého jako první rybu vůbec sám držel Matěj. Další byl malý šupináč o velikosti cca 40 cm, poté další jelec 39 cm a nakonec malý šupináč o velikosti 35 cm. Ryby braly rovnoměrně na obě příchutě.

Jsem velmi rád, že se to podařilo a těšte se na další článek od dětí a to z akce klubu Okounek a to Chytání s Hanzem.

Za Páru z Navijáku, Klub Okounek a Universal Fishing,

Martin (Hudýny) Hudziec

P.S. ještě abych nezapomněl, udělali jsme si výlet do stříbra, kde jsme vedle pekárny a nákupu skočili dědovi do místní prodejny pro šrot. Jenže malý tam viděl velikého plyšového kapra a nemohli jsme odejít bez něj. Že bychom byli doma tři rybáři? Jo a taky jsem si jednoho šupináče chytnul, ale o to tady vůbec nešlo.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení