SVAZOVÁ VODA - TESTER MARTIN NOVÁK

Tak jsem zase jednou po pár víkendech kdy jsem se věnoval dravcům, vyrazil na 4 dny pod brollíčko na lov kaprů. Chytal jsem na boilies značky Pára z navijáku a testoval jsem příchutˇ Robin red-ořech. V pátek jsem nastražil na jeden prut 20 mm kuličku,obalil boilí pastou stejné příchutě ,přidal PVA punčošku s drceným boilím a doma dělaným method mixem robin red a na druhý prut nastražil to samé jen boilí velikosti 17 mm.

Když jsem v pátek ani v sobotu do oběda nedostal žádný záběr,změnil jsem strategii pokusit se ulovit velkého kapra a rozhodl se raději pro více záběrů od ryb. Tak jsem zjemnil montáže a to na olůvka 50g,háčky s mikro protihrotem FOX LS velikosti 8 a FOX SSC velikosti 7,krátké návazce ze ztužené šnůrky kde jsem par cm nad háčkem stáhl tuhý povlak na šnůrce, nastražil boilies 13 mm a na něj umělé zrnko plovoucí kukuřice. Celé obalil boilí pastou a přidal PVA. Na takovéto malé nástrahy a jemnější montáže se mi nakonec podařilo na podložku dostat 4 kapry do 50 cm,7 kaprů do 60 cm,1 kapra 70 cm,1 cejna. 2 kapři se mi při zdolávání vypnuli. Takže boilí značky Pára z navijáku opět nezklamalo a já si užil krásné podzimní dny s pár úlovky u vody. Z neděle na dnešek byl v noci i mrazík tak jsem hezky vyvětraný a těším se na další akci u vody :-)

Martin Novák

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení