SVAZOVÁ VODA - TESTER PEPAN

Čauky Páro,

tak jsem si našel čas v druhém týdnu naši dovolené, vyrazit na svazovou vodu. Dlouho jsem hledal místo, kde bych na tomto prochytávaném revíru rozložil své nádobíčko.

Povedlo se a já začal mapovat dno pomocí markeru. Našel jsem zajímavé místo na hraně odhozu mého Soniku SK4. Na rozjetí místa jsem použil vařenou kukuřici, řepku a halibutky. Druhý prut jsem hodil cca 70 m od břehu bez vnadění, jen jsem do PVA punčošky nakrájel pár kuliček boilies.

Netrvalo dlouho a hned první den jsem vytáhl několik menších kaprů v rozmezí 2-4 kila, převážně z rozkrmeného místa. Při západu slunce se mi pak konečně povedla první ryba nad 5 kilo a to šupík, který nebyl na břehu asi poprvé s váhou atakující 8,5 kilo – nástraha 2x13 krill - jahoda obalena v pastě!.

Druhý den brzy ráno jsem dostal velmi opatrný záběr na prut blíže ke břehu, síla ryby naznačovala, že bych se mohl přehoupnout přes 10 kilo, ale ryba mi bohužel po chvilce zdolávání zůstala ve vázce. To byl signál konečně provnadit i druhé lovné místo, ale jen boiliesem! Dopoledne se mi povedli ještě dva šupíci 7,20 a 6,40 kg. V pozdním odpoledni pak lysec kolem 6,5 kg. Chvíli před půlnocí, když jsem už chtěl stahovat, přišel kapr těsně nad hranici 9 kilo, nástraha opět 2x13 krill – jahoda obalená v pastě stejné příchuti!

Třetí den konečně půl osmá ráno a jízda s výsledkem, kapr 11,15kg, nástraha boilies 2x13 monster crab – ananas obalená v pastě stejné příchuti! Dopoledne jsem udělal ještě kapra 7,3 kila a pár menších ryb. Na závěr pak šupíka kolem 6 kilo.

Myslím, že se výprava moc povedla. Pára z navijáku opět ukázala, že funguje na výbornou a kdo na ní chytá a přikrmí si pár kuličkama, tak mu to prostě jezdit musí!!!!

Omlouvám se za kvalitu fotek, vše bylo foceno samospouští a navíc mi došla baterie ve foťáku, proto jsem zbytek nafotil mobilem.

Už se těším na další akci!

Za Carp Team Pára z Navijáku – tester Pepan.