Výprava Pavlíkovic rodinky

Ahoj přátelé rybolovu. Po roce jsme se synem opět strávili týden v září na Máchově jezeru. Týden jsme spojili s výlety, koupáním a samozřejmě s rybolovem. Po zakoupení povolenky jsme mohli na molo, které patřilo k naší chatě a variabilně jsme mohli chytat v rozmezí 4-00hod. Většinou jsme chytali ráno do oběda a pak navečer, až do noci. Jako návnadu jsme používali GLM rychlorozpustné 2x20mm a Ďábelská jahoda s rybou oliheň 2x20mm. Jelikož se na jezeře nesmí krmit, bylo zvoleno pva s partiklem, eko pelety kukuřičné s rozemletým boilies, to vše zalité booster CSL. První den byl bez záběru. Až druhý den odpoledne začalo oťukávání a první kapr.

Celkem se chytlo 10 kaprů a 3 cejni. Průměrné váhy 3,5kg až 7kg. Větší ryby a více záběrů bylo na GLM. Můj táta chytal na kukuřici a s váhou ryb se dostal okolo 5kg.

Počasí bylo průměrné. Začátek týdne bylo chladněji a od půlky koupací počasí. Jestli to vyjde, příští rok vyrazíme na stejné místo.

Voda skrývá prý pěkné poklady.

Za párolovce Jiří Pavlík

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení