Přednáška dětem z MO Slaný a dětem z DDM.

V sobotu 18.5.2019 proběhla ve Slaném u Červeného rybníka plánovaná přednáška pro děti z dětského rybářského kroužku MO Slaný a pro děti Z DDM. Účast ve větrném dopoledním počasí nebyla tak hojná jak si pořadatel představoval, ale i tak děti, které přišly se svými rodiči si dopoledne užily a zasoutěžily.
Děti byly seznámeny s výrobky Páry z Navijáku, s ukázkami montáží a nastražení boilie s pva. Pro lepší představivost bylo použito akvárium, kde děti viděly chování montáží pod vodou a mohly si i vše vyzkoušet. Dále proběhla diskuze na téma péče o rybu, povinná výbava, vyhledávání a lokalizace ryb, zakrmovaní, zdolávání a mnoho dalšího. Vše s praktickými ukázkami vybavení a technik. Děti odcházely spokojené a snad i obohacené o nové zkušenosti. Odnesly si malé dárečky na památku a milé ceny ze soutěží. Ale největší odměnou byly dětské úsměvy a nadšené srdíčko.


 

Jan Pokorný

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení