1. MÍSTO NA ZÁVODECH - PUNK CARP TOUR 2017

Zdravím všechny příznivce páry,ve dnech 5.-7.5.2017 jsem se s kamarádama zúčastnil závodu PUNK CARP TOUR 2017 PRVNÍ JÍZDA LETNY.
Na tyto závody jsem se připravoval už 14 dní předem, kdy jsem si předem nadipoval PZN2, kterou jsem vybral jako jasnou příchuť na tyto závody. Vezli jsme s sebou 15 kg PZN2 o průměru 17 mm a 20 mm, pop up černý pepř a ananas, samozřejmě PZN2 pasty a 15 kg partiklu. Hned při losování se na nás usmálo štěstí, kdy jsme si vylosovali místo č.1, což byla hráz. Na těchto závodech se počítalo 5 nejtěžších ryb, takže jsme se spíš soustředili na to, abychom chytli prvních pět ryb a poté postupně navyšovali váhu. Po prvním zakrmení jsme usedli do bivaku a čekali natěšeni na první záběr. Po dvou hodinách jsme vytáhli naši první rybu 11 kg. Prvních 5 bodovaných ryb se nám podařilo chytit po 24 hodinách závodu, kdy jsme začali měnit strategii, návazce, průměry, délky boilie od háčku, abychom navyšovali váhu ryb. Aktivita ryb v sobotu rapidně klesla, naštěstí se to v noci ze soboty na neděli zlomilo a nedělní dopoledne nám přineslo kapry o větších váhách. Celkem jsme nachytali 24 kaprů, to bylo i nejvíc chycených ryb na tým a našich 5 největších ryb vážilo 13,40 kg, 13 kg, 11 kg, 10,80 kg a 10,20 kg a tyto ryby nás vytáhly na první místo. Byl to boj, kdy nás Carp team Václavík proháněl až dokonce.

Jako top nástraha byla nadipovaná PZN2 s pop up černý pepř, obaleno v pastě PZN2. Tímto bych ještě poděkoval kamarádům za výdrž a perfektní spolupráci.

Ať se všem daří Ruda