ČR - KDYŽ ZÁVODY, TAK JEDINĚ S PÁROU

Ahoj příznivci Páry z navijáku, v termínu 8.-10.4 jsme se jako Ouklejteam, ve složení já a ,,Blábol", zúčastnili našich prvních letošních závodů, vlastně i první rybařiny v letošním roce. Závody se konaly na Jezeře Borek, které známe. Při závodech jsme chtěli navázat na podzimní úspěch na závodech BS Baits Grunty, kde jsem se umístili na třetím místě a PZN1 byla naše vlajková loď.

 

Počasí před závody bylo doslova letní, ale bohužel po zahájením závodů došlo k velké změně - ochlazení, zataženo, déšť. Jediné co nás po losování těšilo bylo, že jsme si vylosovali pro nás dobré místo. Ale zmíněná změna počasí měla za následek naprosto nulovou aktivitu ryb. První rybu /byla to i první ryba závodu/ se nám podařila ulovit po 19 hod. od zahájení závodu, Kapr 7,4 kg na PZN1. Během první noc byl náš tým jediný, který ulovil bodovanou rybu a ani po následující cely den se toto nezměnilo. K večeru se výrazně ochladilo a začalo pršet, po půlnoci začali být ryby lehce aktivní, což se projevilo v úlovcích ostatních týmů, kdy skoro každý tým mělo po jedné bodované rybě. My jsme o jednu přišli, ale kolem druhé hodině ranní přichází brutální jízda na Ryba-Oliheň a po krásném souboji v podběráku končí krásný Kapr o váze 15.88 kg. Byla to největší ryba závodu a vlastně i poslední. Do ukončení závodu už žádný záběr nepřichází a nás dvě bodované ryby vynesly na první místo vč. ulovení největší ryby závodu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení