KAPROVÉ ZÁVODY-OUKLEJ CUP 2016-VESELÁ SVAZ. VODA

Zdravím všechny Párolovce, dne 21-24.4 2016 jsme se s Jančou vydali na kaprové závody na svazovou vodu místního významu - pískovna Veselá u Mnichova Hradiště. Tento závod pořádá parta kamarádů " OUKLEJ TEAM " a jednalo se již o druhý ročník. Těchto závodů se účastnilo 16 týmů po dvou až třech rybářích.

Sraz byl už ve čtvrtek v odpoledních hodinách, kdy proběhlo losování lovných míst a po vylosování si každý na svém lovném místě mohl provést zákrm a postavit bivak. Závody začínali až druhý den v pátek v 7.00 hod a končili v neděli v 9.00 hod.

Pro letošní ročník se pořadatelé rozhodli že tento závod udělají takzvaně na odhoz a krmit se mohlo pouze kobrou, prakem, lopatkou. Vnadit a chytat se mohlo jen na boilies a pelety.Tyto změny se kladně projevily na množství nachytaných ryb a potvrdilo se, že Ouklejáci to mají v hlavě srovnané a jde jim hlavně o to, aby byli rybáři spokojení.

Jako na každých závodech jde především o místo, které si vylosujete a tentokrát Jana měla šťastnou ruku a los byl ten správný, jak se na konci závodů ukázalo.

Na první zákrm a to ještě ve čtvrtek na večír - den před startem závodu jsme si místo rozkrmily 4 kg partiklovrotejnovýma peletami a 3 kg boilies různých příchutí a průměrů. Na pelety jsme použili lopatku na podběrákové tyči a boilies kobrovali co nejdál od břehu. Za závody jsme celkem zkrmily 10 kg pelet a 5 kg boilies.

V sobotu kolem poledne jsme přestali krmit a jen jsme vnadili pomocí PVA punčoch.

Nejvíce záběrů bylo na Robin red - ořech pr.13 mm a kulička třikrát obalená v suché obalovačce (Játra - Ryba ) v kombinaci dipu stejné příchutě.

Ryba byla bodovaná od 3 kg a nám se podařilo na břeh zdolat cca 80 ryb z toho 17 bodovaných. I když jsme chytli nejvíc bodovaných ryb závodu, stačilo to pouze na druhé místo.

Na prvním místě se umístili chlapáci z " SUMEC CARP TEAM 2 " kteří měli o jednu bodovanou rybu sice méně, ale chytali těžší ryby. Jejich výhra mě potěšila, jelikož jsem člověk přející, ale přiznám se, že mnohem víc mě potěšilo to, že toto prvenství vychytali ( což mi i osobně v průběhu závodu prozradili) na naše produkty " Pára z navijáku ". Podařila se jim i nejtěžší ryba závodu 14.10 kg, což je nádherná ryba na tuto vodu !!!!!! Jsou to kluci šikovný a dodatečně ještě jednou gratuluji !!!!!!!!

A co dodat na závěr ? Velké poděkování patří Všem sponzorům těchto závodů a hlavně velké díky za super organizaci OUKLEJÁKŮM !!!!!!!!!

Nesmím zapomenout ani na mou lásku Janču, jelikož jako parťák na závodech, obstála na jedničku s hvězdičkou !!!!!!!

Za páru z navijáku Ondra

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení