DĚTSKÉ ZÁVODY 2018 – ČENKOV 1

Rok se s rokem sešel, nastal červen a samozřejmě čas pravidelných dětských rybářských závodů pořádaných naší místní organizací Odolena Voda na revíru Čenkov 1. S přípravami – sháněním sponzorů - jsme začali s měsíčním předstihem, abychom pro závodníky zajistili dostatek občerstvení, které jsme roznášeli i v průběhu závodu okolo rybníka, a samozřejmě také potřebné množství hodnotných cen. S potěšením musím konstatovat, že se stále ještě najde mnoho dobrých lidí, kteří rádi podpoří akce pořádané pro děti, mezi něž patří i Ondra Rutkowski vlastnící firmu s rybářskými potřebami „Pára z navijáku“.

16.6. ráno bylo vše připraveno a už se jen čekalo, jaké nám příroda připraví počasí a kolik dětí dorazí. Počasí vyšlo parádně. Závody byly plánovány od 7 do 12 hodin, ale protože sluníčko pracovalo na 100%, tak jsme závody ukončili o půl hodiny dříve, abychom děti úplně neusmažili.

Než jsme spočítali výsledky, tak jsme všem závodníkům dali na posilněnou teplé buřty z naší udírny, a k tomu dostatek pití a následně ovoce na osvěžení. Celkově se závodů zúčastnilo 20 dětí a všechny odcházely spokojené i s nějakou cenou. Vítěz, Tomáš Syrovátka, nachytal přes 20 metrů ryb (113 kusů).

Z radostných a spokojených tváří dětí a z reakce přítomných rodičů soudíme, že se závody líbily, jelikož jsme byli na závěr odměněni bouřlivým potleskem. Toto je pro nás odměnou, a pokud se nestane nic závažného, tak příští rok do toho opět jdeme.

Ivo Martinák

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení