PODPORA MLÁDEŽE

Ahoj. Tak se hlásím s jednou zprávičkou.

Nedávno pořádala naše MÍSTNÍ ORANIZACE (POBOČNÝ SPOLEK) MRS Třešť dětské rybářské závody.

Jednalo se o klasické rybaření na položenou, plavanou či feeder s jedním prutem. Zájem byl veliký, a tak se na startovním poli objevilo bezmála 40 závodníků. Všichni se pochopitelně těšili až nahodí a mě samotného překvapilo, že i dívky sebraly odvahu a přijely to klukům ,,natřít".

Osmá hodina avizovala start závodu a ukončení bylo v plánu ve 14 hod, včetně polední pauzy na oběd.

Právě pauza na oběd byla důvod proč jsem přijel. :D ;) S radostí jsem přijal pozvání, abych mohl o pauze mládeži předvést pár návazců. Ale hlavní důvod návštěvy byl udělat krátkou přednášku, jak se chovat při návštěvě revíru, a jak správně manipulovat s úlovkem. Také sdělit poselství, že ryba není potřeba nosit domů, aby se člověk pochlubil, ale že jsou i jiné metody, jak lze ukázat svou radost z úlovku a dobrodružství u vody (foto, video). No…. poledne uteklo opravdu rychle a na závěr tedy nezbylo, něž poděkovat všem dětem a některým rodičům za pozornost, předat balíčky, které jsem nachystal a popřát Petrův Zdar.

Jak tedy dopadly závody? Až na to vedro , které přineslo lehkou únavu, proběhlo vše na výbornou. Musím uznat, že MRS Třešť vše svědomitě připravila a odměnou byly úsměvy a radost naší rybářské budoucnosti.

#chytejProRadost

#Josef Oburka #Universal Fishing #PZN

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení