NIKL CARP CUP DEŠNÁ

Zdravím všechny Párolovce,

ve dnech 22.-26.5.2019 jsme se zúčastnili rybářských závodů na rybníku Dešná. Ve středu po vylosování čísla 15 jsme se odebrali na místo, kde jsme postavili základní tábor a o 19. hodině začal závod. Při chladném deštivém počasí jsme začali zakrmovat a nahazovat naše návnady PZN a plný očekávání jsme čekali na první záběr. Ten nepřicházel, ba naopak sousedům týmu Pára z navijáku 2 a rybářům ze soutoku záběry přicházely. Říkali jsme si, hlavu vzhůru, ono to přijde, pořád jsme se uklidňovali, že je ještě dost času, vždyť tento závod je na 5 nejtěžších ryb. Ve čtvrtek se k nám připojil třetí člen týmu Vojta, který nám do žil vlil novou sílu a my nepřestávali krmit a doufali v první bodovanou rybu, která musela mít nad 9 kg. První bodovaná ryba nám přišla ve čtvrtek těsně před setměním a my říkáme Vojtovi, kamaráde ty jsi nám přivezl štěstí. Přes celou noc se nic nedělo, další bodovaná ryba přišla až v pátek ráno, mezitím ostatní týmy chytaly a my to nevzdávali, prostě se nám nedařilo. Celý den se opět nic nedělo, až těsně před půlnocí nám přišel nádherný kapr o váze 17,40 kg, který nás nabyl do další práce. Celou sobotu jsme chytali ryby pod 9 kg, které se nepočítaly a my už poněkolikáté změnili taktiku, místo, návnadu i způsob krmení a po celonočním krmení ze soboty na neděli, kdy ani jeden člen našeho týmu nespal, nám nedělní ráno přineslo 2 amury o váze 10 kg a 11 kg. A jako třešničku na dortu jsme dostali na podložku kapra o váze 11,5 kg. Nejlepší nástraha, která se nám zde osvědčila byla PZN3. Umístili jsme se na 15. místě z 27 týmů. Bohužel nám těsně před podebráním ryb krásní kapři upadli, kteří by nám pomohli k lepšímu umístění.
Touto cestou bych chtěl poděkovat celému týmu, Vojtovi a Honzovi, kteří opět nezklamali a makali celý závod. Chtěl bych poděkovat firmě Nikl za dobrou organizaci závodu, kdy rozhodčí fungovali ve dne v noci a dále bych pogratuloval týmu Pára z navijáku 2 ke krásnému 3. místu.

DYCKY PÁRA
Ruda

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení