ZÁVOD -PÁRA NAD VLTAVOU – 100 HODIN LOVU KAPRŮ

Z pohledu závodního týmu. Na závody dorazil náš dvoučlenný tým v úterý večer. Čekalo nás milé přivítání v podobě chutného pečeného prasátka a skvěle chlazeného pivka. Následovalo neoficiální seznámení s ostatními týmy. Byla to parta obdobně smýšlejících lidí, kteří se uměli dobře bavit.

Ráno proběhlo oficiální zahájení s losováním sektorů a přesun na lovná místa. Naše místo nás mile překvapilo, byl to sektor široký 100 metrů a dosahoval až na druhý břeh. Oproti jiným závodů to byla spousta místa. Okolní příroda byla krásná tak, že bych na ní mohl koukat každý den :-). Ze začátku jsme se dost trápili, jelikož nikdo z nás na tomto místě nikdy nechytal. Zkoušeli jsme různé taktiky, techniky a možné i nemožné, ale první dva dny jsme se k bodované rybě nedopracovali. Třetí den jsme konečně prolomili smůlu a začali jsme chytat i bodované ryby. Nakonec jsme to dotáhli na páté místo z třinácti a získali cenu fair play za to, že jsme přiznali, že nám byla připsána ryba navíc.

Za tým Pára z navijáku musíme poděkovat všem pořadatelům za skvělé zorganizované závody, se super zázemím, díky kterým jsme získali nezapomenutelné zážitky. Jmenovitě hlavnímu pořadateli Petru Poláčkovi, hlavnímu rozhodčímu Davidovi, polní kuchyni a všem nadšencům, co se podíleli na hladkém průběhu závodů.

Kdybych to měl vyjádřit pár slovy, bylo to napínavé, únavné, zajímavé, krásné, dobře zorganizované a rozhodně se příští rok zúčastníme znova.

CT Pára z navijáku

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení