ZÁVOD -PÁRA NAD VLTAVOU – 100 HODIN LOVU KAPRŮ

Z pohledu závodního týmu. Na závody dorazil náš dvoučlenný tým v úterý večer. Čekalo nás milé přivítání v podobě chutného pečeného prasátka a skvěle chlazeného pivka. Následovalo neoficiální seznámení s ostatními týmy. Byla to parta obdobně smýšlejících lidí, kteří se uměli dobře bavit.

Ráno proběhlo oficiální zahájení s losováním sektorů a přesun na lovná místa. Naše místo nás mile překvapilo, byl to sektor široký 100 metrů a dosahoval až na druhý břeh. Oproti jiným závodů to byla spousta místa. Okolní příroda byla krásná tak, že bych na ní mohl koukat každý den :-). Ze začátku jsme se dost trápili, jelikož nikdo z nás na tomto místě nikdy nechytal. Zkoušeli jsme různé taktiky, techniky a možné i nemožné, ale první dva dny jsme se k bodované rybě nedopracovali. Třetí den jsme konečně prolomili smůlu a začali jsme chytat i bodované ryby. Nakonec jsme to dotáhli na páté místo z třinácti a získali cenu fair play za to, že jsme přiznali, že nám byla připsána ryba navíc.

Za tým Pára z navijáku musíme poděkovat všem pořadatelům za skvělé zorganizované závody, se super zázemím, díky kterým jsme získali nezapomenutelné zážitky. Jmenovitě hlavnímu pořadateli Petru Poláčkovi, hlavnímu rozhodčímu Davidovi, polní kuchyni a všem nadšencům, co se podíleli na hladkém průběhu závodů.

Kdybych to měl vyjádřit pár slovy, bylo to napínavé, únavné, zajímavé, krásné, dobře zorganizované a rozhodně se příští rok zúčastníme znova.

CT Pára z navijáku