ZÁVODY LETNÝ

Zdravím všechny příznivce Páry, ve dnech 6-8.5 jsme se zúčastnili závodu na 50 hodin První Jízda 2016 na soukromém revíru Letný, kde bylo přihlášeno 14 týmu. Na tyto závody se mnou jeli dva kamarádi Honza Svoboda a Honza Štrynk . Při příjezdu jsme si obešli revír a snažily si zmapovat pohyb ryb.

Foukal docela silný východní vítr, který tlačil ryby na hráz a mi věděli, že tento vítr bude panovat celý víkend a tak už nezbylo nic jiného než si v nejlepším vylosovat hráz. Po vytažení nejdelšího stébla trávy losování padlo na mě a já začal být trochu nervozní. První losování bylo o pořadí a já vytáhl číslo 11, takže nic moc protože losovalo 14 týmu a mi si řekli, že už ty top místa budou pryč ,ale co se nestalo šel jsem losovat a já vytáhl číslo 1, kde byla ta vysněná hráz. V tomto závodu se z celkového počtu ryb vážilo 5 nejtěžších ryb. Po vybalení věcí na místě jsme čekali na start závodu, který začal v 9 hodin a mi začali zakrmovat partiklem a boilies.

První záběr na sebe nenechal dlouho čekat po 3 hodinách byl první kapr na podložce o váze 12 kg a mi si řekli na začátek dost dobrý. Poté záběry chodily dost pravidelně, že jsme se nezastavili ani v noci a takhle to probíhalo po celou dobu závodu, kde se nám povedl i tripl ,který jsem ještě nezažil. Ve dne jsme zkoušeli chytat ve sloupci, na který jsme měli 4 záběry, ale víc nám to jezdilo ze dna.

Celkem jsme nachytali 44 kaprů a pět nejtěžších bylo o váze 12 kg , 11,9 kg, 11,9 kg, 12,2 kg a 10,6 kg a tak jsme se dostali na 4 místo závodu, kde na třetí místo nám chybělo 0,8 kg, na druhé místo 2,5 kg a na první místo 3,5 kg.

Tímto však považuji závody za úspěšné a příště se lépe připravíme , aby jsme nebyli bramborový. Chtěl bych poděkovat svým kamarádům za super práci, že to nevzdali a že jsme makali až do konce .

Všem vám přeji mnoho záběrů tester Ruda.

P.S. Příchutě si nechám pro sebe z důvodu podzimních závodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení