ČR - REVÍR KAMENICE

Ahoj Párolovci, v týdnu jsem vyrazil na svoji letos již 4 výpravu. Opět jsem zvolil soukromý revír Kamenice(rybník Nový). Parťáky mi dělali Lubošek a Miroušek 2(zvaný Hrnec).

Jeli jsme přez noc a očekávali nějakého toho kapříka,protože nám majitel revíru říkal,že první jarní kapříci už se chytili.
Za celou noc jsem měl jediný záběr.Byl to tržní kapřík a ještě se mi u břehu vypnul.Když né já,tak aspoň kluci si vytáhli rybu.
Oba dva si chytili svého prvního jesetera.Hrnec 131cm-13kg a Lubošek 125cm-14,2kg.

Dnes jsem se na místo činu vrátil.Chytal jsem zhruba 8hodin a udělal tři pěkné záběry.Ráno hned po náhozu mi zabral jeseter,ale kousek od břehu se vypnul.Hlavou mi blesklo,že minulá výprava začala a zároveň skončila stejně.Dokrmil jsem tedy několik kuliček boilies a házel čím dál víc k protějšímu břehu kde jsou zbytky větví pod vodou.A vyplatilo se.Během 15minut jsem měl dvě krásné jízdy a konečně jsem mohl zdolat dva krásné kapříky.Jejich míry:75cm-7,50kg a 76cm- 9,20kg.Měření,vážení a ošetření šupíků proběhlo za dohledu majitele Péti bez problémů a šupinatí krasavci si již zase plavou ve svém domově.chytali jsme na boilies s příchutí játra-česnek a oliheň -ryba v pastě.

Tak ahoj všichni a užívejte a relaxujte s Párou u vody.

Tester Míra Látera a spol.