ČR - RYBNÍK VOLARY

Ahoj párolovci, tak sem se v sobotu ocitl konečně na rybách! Byli jsme na Velikonoce u rodiny v Jižních Čechách! Tak jsem se v sobotu vypravil na Rybník Volary.

Soukromý rybník je v moc pěkném prostředí, obklopen krásnou přírodou, kde jsem chytal 10 hodin a za tu dobu jsem udělal 12 záběru! S toho se na břeh podíval jeseter 100 cm a 8,65 kg, a kapr 70 cm a 4,5 kg!! Dvě ryby sem vypl a zbytek byly záseky do prázdná!

Jeseter byl chycen na dvě plovky monster-crab 10 mm a ananas 14 mm, které byly obalené v banán-mušle paste a v suchem dipu! A kapr vzal na PZN 1 13 mm a plovku ananas 14 mm!! Na rybníku se mi líbilo, jen bych pozměnil cenu povolenky za každé lovné místo (protože jedno místo je s chatkou, samostatnou pergolou a s větším prostorem, kde druhé místo je jen s pergolou) a čas povolenek (od 00:00 do 00:00 h). Jinak je vše fajn a mužů doporučit!

Chtěl bych poděkovat Ondrovi a Janě za výrobky páry!! Opět nezklamaly!

Díky a ať se kouři! Michal

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení