PÁRA Z NAVIJÁKU - JEZERO BOREK - TESTER JIŘÍ PAVLÍK

Zdravím nadšence, příznivce a testery Páry, v pátek jsem dorazil na jezero Borek brzy ráno, nafouknul jsem člun a jel mapovat dno a posadit tyčové bojky na lovná místa.

po třech hodinách bylo hotovo….teď zvolit návnadu: tak klasika játra -česnek, monster crab-ananas a třetí ananas. Vše po dvou kuličkách 13mm+těsto na spodní boilies.

Kolem bojí plošně prokrmeno partiklem+drcenými bolies. Ke každé 10kg partiklu a 4kg boilies+2kg pelet. Nástrahy byly odvezeny zhruba okolo druhé hodiny a čekali jsme se svým synem na záběr.. po dvou hodinách čekání přišli dva záběry od cejnu, tak jsem změnil boilies na 17mm+těsto.

Od té doby nebylo nic až v půl desáté jízda na játra a zdolán kapr 15,5kg-nádhera…,začíná to pěkně, volám kamarádovi ,který má za mnou přijet okolo půlnoci v pátek a říkám mu,, Míro armagedon ,ať už jsi tu,,. O půlnoci přijel kamaráda, synátor tvrdě spí, tak pomáhám stavět obydlí kamarádovi. Po postavění asi ve dvě hodiny se jdeme natáhnout a ve 4 záběr na monster crab - ananas ,kapr 13kg. První start do sobotního dne.

Za celou sobotu přes den jsem měl cca 15záběrů, z toho jsem vytáhl 6 kaprů o vahách 12,12,11-5,9-5,10,13 a 4 cejny a 5 ryb se vyvleklo, vše šlo na játra a monster crab - ananas. Mira kamarád asi 5 záběrů a vytáhnuté 3 kapry, ale bylo znatelně znát , že nechytá na páru, jelikož jsme od sebe chytaly pár metrů. V sobotu večer nebyl žádný záběr, až ráno v neděli ve 4 hodiny mě probudil 11,5kg kapřík a druhý 10kg v 6 ráno a dopoledne ješte11kg kapřík a 2 záběry další a nezdoláno - to vše na játra. Po poledni jsme se synem začali balit a kolem 16 hodiny opustily jezero a kamarád Míra zůstával do pondělí a zdolal dva kapříky.

Pocit z výpravy byl moc pěkný a bylo to velmi akční, a proto jsem si tam znovu naplánoval výpravu na týden….

S pozdravem a ať se kouří z navijáku, tester Jiří Pavlík-Neratovice