PÁRA Z NAVIJÁKU - JEZERO BOREK - TESTER JIŘÍ PAVLÍK

Zdravím nadšence, příznivce a testery Páry, v pátek jsem dorazil na jezero Borek brzy ráno, nafouknul jsem člun a jel mapovat dno a posadit tyčové bojky na lovná místa.

po třech hodinách bylo hotovo….teď zvolit návnadu: tak klasika játra -česnek, monster crab-ananas a třetí ananas. Vše po dvou kuličkách 13mm+těsto na spodní boilies.

Kolem bojí plošně prokrmeno partiklem+drcenými bolies. Ke každé 10kg partiklu a 4kg boilies+2kg pelet. Nástrahy byly odvezeny zhruba okolo druhé hodiny a čekali jsme se svým synem na záběr.. po dvou hodinách čekání přišli dva záběry od cejnu, tak jsem změnil boilies na 17mm+těsto.

Od té doby nebylo nic až v půl desáté jízda na játra a zdolán kapr 15,5kg-nádhera…,začíná to pěkně, volám kamarádovi ,který má za mnou přijet okolo půlnoci v pátek a říkám mu,, Míro armagedon ,ať už jsi tu,,. O půlnoci přijel kamaráda, synátor tvrdě spí, tak pomáhám stavět obydlí kamarádovi. Po postavění asi ve dvě hodiny se jdeme natáhnout a ve 4 záběr na monster crab - ananas ,kapr 13kg. První start do sobotního dne.

Za celou sobotu přes den jsem měl cca 15záběrů, z toho jsem vytáhl 6 kaprů o vahách 12,12,11-5,9-5,10,13 a 4 cejny a 5 ryb se vyvleklo, vše šlo na játra a monster crab - ananas. Mira kamarád asi 5 záběrů a vytáhnuté 3 kapry, ale bylo znatelně znát , že nechytá na páru, jelikož jsme od sebe chytaly pár metrů. V sobotu večer nebyl žádný záběr, až ráno v neděli ve 4 hodiny mě probudil 11,5kg kapřík a druhý 10kg v 6 ráno a dopoledne ješte11kg kapřík a 2 záběry další a nezdoláno - to vše na játra. Po poledni jsme se synem začali balit a kolem 16 hodiny opustily jezero a kamarád Míra zůstával do pondělí a zdolal dva kapříky.

Pocit z výpravy byl moc pěkný a bylo to velmi akční, a proto jsem si tam znovu naplánoval výpravu na týden….

S pozdravem a ať se kouří z navijáku, tester Jiří Pavlík-Neratovice

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení