PÁRA Z NAVIJÁKU - TESTER DOMINIK BEZDĚKOVSKÝ

Čas strávený na rybách se do života nezapočítává a já tam budu trávit dost času lidi mě nepotřebují a já je taky ne :-)

Musím opravdu říci, že to čekání neskutečné čekání a přemýšlení co a jak budu dělat, bylo opravdu vyčerpávající …….. ten pohled na swingry jak čekají na to až kapr natáhne nástrahu a signalizátor prozradí záběr, je opravdu něco hezkého ….

První den i přes špatnou domluvu o místo, jsem se i stěhoval na jiné místo .. bylo to číslo 3 o kterém bylo známo, že to místo nepatří mezi dobrá místa, ale jak se říká věř, běž, dokážeš a dokázal - první den jsem nakrmil boiliesem cca 2-3 kila na jednou společně s peletami a methodmixem a při každém náhozu pva
nástraha byla od PARY Z NAVIJAKU jasná ANANAS +pop up ananas o velikosti 18mm.

Záběr se dostavil ale nezdolal sem to po hodině přišel další záběr a zase nezdolal ……… bylo to pro mě hrozné, ale v hlavě sem se smál a věřil jsme že se dostaví a koukne se opravdu kapr na břeh.

2.NOC a 2.DEN celý den a odpoledne a po večer se nedostavil záběr no co sem si říkal v hlavě a vzal sem si kobru a naházel dalších 2 kg boilies a košíčkem methodmix s peletami od PÁRY Z NAVIJAKU a proházel sem celý okolní břeh cca 15-20 metru od břehu počasí bylo jako aprílové sluníčko vítr, déšť a otáčelo se to celý den.

3.Den neděle přišel první záběr ve 03:00 ráno přišel krásný kapr šupináč 13,40 cm 80 cm, říkal sem si že to vypukne, vzal sem opět kobru a proházel sem asi 10 boiliesů a proházel jsem zase břeh. Bylo tak 12:00 - 13:25 co se mi roztočila brzda od navijáku, přišel se podívat na břeh kapr o velikosti 94 cm 17kg :-) moc velká radost velká radost ……. Děkuju moc a ahoj petrův zdar