PÁRA Z NAVIJÁKU - VELKÝ PŘELOV - TESTEŘI JIŘÍ KREJČÍ A LUKÁŠ POLÁČEK

Začalo to spontálním nápadem někam vyrazit na ryby, skončilo to několika krásnými rybami na břehu, ale popořadě… 21.3.2015 jsme s Lukášem Poly Poláčkem vyrazili vyzkoušet soukromou vodu Velký Přelov v obci Černožice a to na nonstop 24 hodinový lov.

Vyjížděli jsme po obědě, na místo jsme se dostali kolem 14:30 a hned jsme začali zjišťovat informace o vodě. Pak už to šlo rychle – zabrat chatku, namíchat krmení, zakrmit a hurá na ně. Krmení probíhalo, dle zjištěných informací o vodě u protějšího břehu, ale vzhledem k viditelné aktivitě ryb i u našeho břehu, prohodilo se pár lopatek krmení i u břehu.

Jako nástrahy jsme zvolili různé kombinace boilies, past a plovek z pasty. Do cca 21:00 hodin to ale ani neťuklo. Lukáš potom tedy jeden z prutů přehodil cca 10 metrů od břehu, dal na něj boilies 13 mm játra/česnek a k tomu plovku a ejhle, za chvíli se rozpípal signalizátor a během chvilky byl na břehu krásný cejn. Po chvíli už byly všechny čtyři pruty poblíž břehu, všude stejná nástraha a začal noční maraton běhání k prutům. Nebyla snad hodina, kdy by nepípl nějaký signalizátor a nevytáhl nás tak ze spacáků.

V 01:30 hodin jsem se ale dočkal taky a na břehu se objevil první jeseter o váze cca. 6,7 kg. Nad ránem pak přišel také Lukášovi jeseter a v cca 06:30 hodin se dostavil klenot naší výpravy v podobě nádherného lína o délce rovných 50 cm. Krásná ryba.

Do cca jedenácti hodin se nám povedlo vytáhnout ještě další 3 jesetery, pak už ani ťuk.

Co dodat závěrem – je to krásná voda s velkým potenciálem a podle fotek a informací z místa je i krásně zarybněná. Bohužel se nám nepodařilo přelstít žádného kapra, ale aspoň to máme jako výzvu pro příště.

Takže díky Lukáši za super výpravu a už se těším na další.

Ať se daří i vám a pořádně se kouří z navijáků – tester Jiří Krejčí a Lukáš Poláček.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení