PÁRA Z NAVIJÁKU - PÍSKOVNA KOPA - TESTER JIŘÍ PAVLÍK

Ahoj všichni od Páry z Navijáku a i ostatní rybáři, kteří sledují naše články.

Dne 20.3.2015 pátek jsem se vypravil na první výpravu na pískovnu KOPA, bohužel jen do soboty, jelikož jsem musel v sobotu náhle do práce.

Příjezd na jezero byl kolem 8 hodiny ráno v pátek. Jak jsem zaparkoval u svého lovného místa, první co bylo nafouknul jsem člun a plul položit bojku. Poté jsem vystěhoval z auta věci, postavil bivak do kterého jsem dával zatím vše, jelikož z rána nebylo pěkné počasí a měl jsem tam věci pro svého začínajícího rybáře,,pětiletého syna,,. Poté přišlo na to konečné rozdělat tripod a posadit pruty a připravit návnady, ty byly vybrány Jahoda-Oliheň, Banán-mušle, Monster crab-ananas. Vše bylo plánováno na návazec o dvou 13mm kuličkách, ta druhá byla popka. První boilies a zátěžové olovo bylo obaleno ve stejné příchuti těstem. Ve 12 hodin jsem odjel na otočku do školky pro svého syna, tak zhruba cca kolem 14 hodiny se pěkně vybralo počasí a slunko přálo, jsem zavezl první návnady na vybraná místa a prohodil par boiliesama a minipeletkama, dipovanými v játrovém liquidu ,vše od Ondry a navíc přidaná řepka. Zhruba kolem 15:30 začali být první popotahy na monster crab, bylo jich asi 5. Kolem půl páté jsem vytáhnut první kapr 8kg na monster crab. Po nasednutí do lodě a vyplutí se mi rozeřval hlásič a rozjela se jahoda, bohužel jsem se nestačil vrátit včas. Chytal jsem zhruba do půl deváté, jelikož už bylo dva pod nulou, potřeboval jsem uspat syna a uspal i sebe. Probudil jsem se v jednu ráno naštvaný a bylo -5, tak jsem zavezl až v 8 ráno v sobotu jelikož jsem měl přimrzlý vlasec na cívce. Tak po záběrech které do pul 9 byly. Bylo jich asi 11, vytáhnu to 6 kaprů, 3 vyvlíklé a dva jsem nestihl, jelikož jsem zavážel a nestihl se vrátit. Vytáhnu to 5 kaprů o váze 8 , 8,5 , 7, 7,5 ,8 na moster crab a na jahodu 7kg. V sobotu jsem chytal do 16 hodiny , počasí se zhoršovalo a hlásili výrazné ochlazeni z 15 stupňů přes den na 5 stupňů, tak ani záběry nebyly takové, byly kolem oběda zdolány dva kapři 5 a 5,5 kg jeden na banán - mušle a jeden na jahodu. Kolem 17 hodiny jsem odjižděl od jezera s dobrým pocitem z první výpravy.

Za Páru z Navijáku, tester Jiří Pavlík, Neratovice

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení