Výprava na rybník Asuán

Ahoj přátelé Párolovci
Krátké info z rybníka Asuán. Od 12.5. do15.5.jsem se se strejdou vypravil na rybník Asuán. Jako vždy jsme měli místo na mělčině.
A jako vždy se nám na něm dařilo. Někdy je to více, jindy méně. Tentokrát se podařilo odhadnout i termín tak, že kapři byli těsně před třením a bylo jich na mělčině opravdu hodně a najížděli mezi třící se cejny. Řekl jsem strýčkovi, že tuto dobu jsem chytl i předloni a že to byla super chytačka i když už měli kapři břicha plná jiker a mlíčí. Strejda se trochu bál, ale nakonec jsem měl pravdu a výprava byla celkem úspěšná. Většina ryb přišla na jahodu chili a pár na Ronnie rig bílá pop up v esenci česnek od Páry.
Správci revíru nám říkali, že se na celém rybníku sem tam chytne ryba, ale žádné velké braní i když ryby pěkné. Tak jsme byli plni očekávání a pustili se do práce. Po vytypování míst jsme vyvezli pruty a po pár hodinách to začalo. Každý den jsme vytáhli v 22.00 pruty a šli spát. Ráno v pět hodin už jsme zase byli na značkách a vyváželi pruty. Výsledkem bylo 28 záběrů z nichž jsme 22 proměnili, tři kapři nám montáž uřízli a tři souboj vyhráli a vyřízli se. Bylo to v teplém počasí dost náročné a tak jsme večer už padali na hubu. Takže spánek fungoval jako naše nabíječka, ale vyplatilo se. Nejmenší ryba měřila 75cm a nejlehčí 8,3kg,kinak od 9 do17kg.
Posílám pár fotek.
Za měsíc repete, tentokrát s kamarádem.
Snad se bude dařit i když už asi bude vedro.
Mějte se hezky a dávejte na sebe pozor.
Míra Látera, Jihlava

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení