ČR - ZPRÁVA ROK 2015 - 2.POLOVINA ROKU

Druhá polovina roku byla o trochu klidnější. Počasí se také trošku uklidnilo, a tak byla větší chuť někde vypátrat nějaké ty kapří protivníky. Nejlépe nová místa na svazovkách, nové úseky Labe, a když vše vyjde nové ryby na podložce před objektivem.

Dá se říci, že v poměru času u vody se celkem dařilo, ale znáte to….chcete víc. Celou dobu jsem máčel kuličky průměru 20 a 25mm, ať je zima nebo teplo, tak velice málo kdy na vodách, kde chytám používám menší průměry. Co se příchuťe týče, tak si občas připadám, že vybírám dle chuti své, než-li kapří :) Rád jsem s úspěchem používal játra-česnek, monster crab-ananas a robin red-ořech. Jsem ale rybář, který vidí úspěch hlavně v místě kam svou montáž hážu než v přichuti koule. Pára z navijáku je kvalitní boilies, kterému věřím a jak vidíte na fotkách kaprům chutná, stačí si najít ta správná místa, kde plavou vaši vysnění kapři. Zatím se mějte fajn

Radek Pěnkava

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení