PRVNÍ LETOŠNÍ VÝPRAVA NA NOVOU LOKALITU - 2. DÍL

Už jen vybrat na břehu nějaký ,,flek", kde postavím své zázemí.

Netrvalo dlouho a mohu se vrhnout do vybalování. Nejdříve ještě provádím prvotní zákrm. Už je skoro večer a konečně vyvážím montáže. S přicházející tmou se roztáčí i cívky navijáků od prvních rybek (úžasný pocit na neznámé vodě). V půlce výpravy mi dochází baterie ve foťáku, zbytek jsem tedy nucen odfotit na mobil.

Nemá smysl dál vše zdlouhavě a do detailu popisovat… Na břeh se do neděle podívalo slušné množství různých forem kaprů, jak těch menších, tak i pár slušných! Na této výpravě jsem rybám nasypal přes 20 litrů partiklu a 18 kilo boilies, vše zalité buď dipem, nebo boostrem. Jako TOP nástraha se na této lokalitě ukázala PZN 3 s popkou Černý pepř. Výborně fungovalo i boilies Játra - Česnek.

První letošní výprava po Českých svazových vodách pro mě tedy úspěšná. Na neznámé vodě to byla opravdová výzva s fajn výsledkem. Škoda jen, že bylo tak málo času…

S pozdravem Josef Obůrka - Pára z navijáku

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení